Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNĚ:Neveřejné tréninky Torpéda jsou rájem špionů

29. 1. 2009

"Tréning bez špionů? To nejde uhlídat", říka vedoucí chaty Roztočanka, kde právě probíha zimní příprava našeho mužstva.

Jaké finty vymyslel kouč, když nechal trenink zimní přípravy Torpéda uzavřít? Mělo to být tajemství, ale špioni si v úterý večer mohli najít místo, jak všechno vidět. Od rohu hrací plochy je nikdo nevyháněl. Bez obtíží mohli trénink pozorovat také z protějšího balkonu, kde se konala soukromá party. Stačilo se vmísit do davu a třeba natáčet kamerou

Kouč, jenž na hřišti postával s popsaným papírkem, sice vyslal vedoucího mužstva, aby všechny potenciální "škůdce" odehnal, ale u vstupu přesto pořád někdo postával.

Fotografové z líbimseti.idnes.cz párkrát zmáčkli spoušť a šli pryč. Ani banda florbalových žáků určitě mezi špiony nepatřila. Takže: kdo měl zájem, díval se.

"Když chceme dělat stěžejní taktické věci, je dobrá izolace. Neříkám tím ale, že to tentokrát bylo nějak speciální," tvrdil poté trenér.

Co se vlastně na hrací ploše u chaty Roztočanka dělo?

V sedmdesáti minutách nic převratného. Nejdřív pečlivá rozcvička, pak rychlé zakládání protiútoku a presink, čili razantní napadání soupeře už při jeho rozehrávce.

Nejspíš se dala vyčíst základní sestava: klíčoví hráči měli na sobě žlutá rozlišovací tílka s nápisem www.skodafavorit.cz, jež dodal obránce Typhoons.

Snad jen rychlý tah z vlastního pásma na soupeřovu branku mohli špioni okoukat. Akce začíná zbavením soupeře o loptu, matoucí přihrávkou vzduchem na pravé křídlo, rychlým naražením s levým forwardem a zakončením vymetením pavučinek v rohu branky. Jenže v té době se Naši kluci schovali do rohu stadionu, kam bylo vidět nejméně.

 

Obrazek

Jeden ze špionů z ublíženého týmu zachycený mobilním telefonem honzy136

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Co to?

(Holda, 31. 1. 2009 18:40)

Co to ma bejt? :o)